Gossip Girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl

You're nobody until you're talked about
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Серина Ван Дер Удсън

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Gossip Girl
Admin
Gossip Girl


Брой мнения : 67
Join date : 26.05.2010
Местожителство : Upper East Side, Manhattan

Серина Ван Дер Удсън Empty
ПисанеЗаглавие: Серина Ван Дер Удсън   Серина Ван Дер Удсън Icon_minitimeЧет Май 27, 2010 3:22 am

Серина Ван Дер Удсън 1612482H


Тя е най-добрата приятелка на Блеър Уолдорф, въпреки че дружбата им често е помрачена от различните им възгледи и от фактът, че Блеър трябва да живее в сянката на Серина. Серина е волна душа, която вярва в доброто в хората и личната свобода. Тя е лъчезарна, отворена и постига всичко без много усилия, което поражда ревност в другите наред с факта, че е считана за много красива и привлекателна. Но тъй като е перфектна не може лесно да намери голямата любов. Серина има репутацията на разюздена млада дама, която има навика да купонясва в комбинация с алкохол и дрога. Въпреки, че обича да се забавлява, още от началото на 1 сезон тя показва, че се е променила и че е станала много по-уравновесена. Серина е ученичка в „Констанс Билард“, елитно частно училище и често присъства в блога на Клюкарката. Има по-малък брат - Ерик. Дъщеря е на Лили Ван Дер Уудсън.

В първия сезон на сериала, Серина се завръща в Ню Йорк след шестмесечно отсъствие от града. Коментара на Госип Гърл по повод завръщането й е красноречив "[...]ако не внимаваме, С. ще спечели учителите ни, ще носи роклята, в която не можем да се поберем, ще изяжда последната маслинка, ще разлива кампари по килимите ни, ще открадне сърцата на приятелите и братята ни, и изобщо ще ни съсипе живота, както само тя си знае[...]". Докато е отблъсната от всички заради неочакваното си заминаване, включително от най-добрата си приятелка, среща момче на име Даниел Хъмфри, който и досега не успява да скрие искрите между тях.
Върнете се в началото Go down
https://youknowyouloveme.bulgarianforum.net
nessa

nessa


Брой мнения : 9
Join date : 29.05.2010

Серина Ван Дер Удсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Серина Ван Дер Удсън   Серина Ван Дер Удсън Icon_minitimeСъб Май 29, 2010 9:35 pm

Харесвам я. В началато много - когато се появи. Беше нещо ново, различно, интересно. До към началото на трети сезон определено беше една от любимките ми. С Дан си подхождаха страхотно - просто бяха перфектната двойка и въпреки всички караници, те си останаха приятели, което наистина ме изуми. Когато се появи баща и, започна да ме дразни. Заряза приятелите си заради него и т.н. Но след това влезе в час.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf

Blair Waldorf


Брой мнения : 18
Join date : 18.07.2010

Серина Ван Дер Удсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Серина Ван Дер Удсън   Серина Ван Дер Удсън Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 3:25 am

^ И при мен е така..
В началото много ми харесваше, много добре се държеше с всички,
но от 3тия сезон изобщо не ми харесва.. Започна да ме дразни
откакто се появи баща и! Заряза приятелите си и се довери на
баща си..
Също се издразних, че не отиде в Браун.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Серина Ван Дер Удсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Серина Ван Дер Удсън   Серина Ван Дер Удсън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Серина Ван Дер Удсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Серина Ван Дер Удсън/Блейк Лайвли
» Серина или Блеър?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl :: Gossip Girl :: Героите-
Идете на: